KONTAKT

ROCH FOROWICZ w swojej praktyce zawodowej łączy obszary sztuki i designu. Wieloletni wykładowca Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, realizował liczne projekty o charakterze artystycznym i użytkowym, przeznaczone do ekspozycji w galeriach, wyświetlenia na elewacjach budynków, prezentacji na ekranach i w druku cyfrowym. Od 2020 roku pracuje na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, zajmując się wizualizacjami 3D.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

MAPOWANIE: kompleksowa znajomość zagadnienia, poparta czteroletnim doświadczeniem zawodowym i realizacją ponad 10 projekcji
w przestrzeni publicznej.

ADOBE: kompleksową znajomość najważniejszych programów pakietu Adobe – Adobe After Effects, Adobe Premiere, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator.

GRAFIKA 3D: kompleksowa znajomość oprogramowania i zagadnień związanych z grafiką 3D (Autodesk Maya, Autodesk 3DS Max, SketchUp Pro & V-Ray).

WARSZTATY I SZKOLENIA: od lat prowadzę zajęcia Warsztaty komputerowe, podczas których studenci uczą się obsługi podstawowych programów graficznych: Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.

FOTOEDYCJA: dwa lata pracy w roli fotoedytora w gazecie Rzeczpospolita.

KONTAKT: rochfor@gmail.com, tel. 668 231 111

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, MOŻESZ ZOBACZYĆ MOJĄ STRONĘ Z REALIZACJAMI CZYSTO ARTYSTYCZNYMI: ZAPRASZAM >>>